Iren Csiszer - ASOCIATIA CRISTI VASILIU

150,000 RON Target
4 Donatii
Vreau sa fac o donatie!

Haideți să donăm banii cu care ne-am fi luat o haină nouă de Paști, pentru spijinirea Spitalului Municipal Mediaș în lupta impotriva Pandemiei COVID-19! Eu sunt prima care donează!

Adományozzuk a pénzt, amellyel új húsvéti ruhát vennénk, támogassuk vele a Medgyesi Önkormányzati Kórházt a COVID-19 járvány elleni küzdelemben! Én vagyok az első aki adományoz!

Recomandă-le prietenilor această campanie.

in beneficiul

ASOCIATIA CRISTI VASILIU

SĂ AJUTĂM cauzele a căror voce nu este suficient de puternică, Să creăm COMUNITAȚI, Să COOPERĂM cu alte ONG-uri, pentru că împreună vocea noastră se aude mai bine

Impreuna pentru Spitalul Municipal Medias

OMS a declarat pandemie provocata de COVID-19.

Sisteme medicale performante din Europa sunt depasite. Doar prin implicarea noastra a tuturor, societate civila si structurile statului avem sansa sa depasim cu bine aceasta perioada.

30 Day Fundraising Challenge ~ 2020

Nu ești neapărat un sportiv pasionat, ziua ta de naștere a trecut, nu ai o provoare personală pe care să o folosești pentru a promova o cauză, dar vrei să ajuți organizând propria ta campani

4 Donatii

Succes!