Sunt Sportiv Galantom pentru o cauza draga mie

Noemi Tordai ACV Romania/ASOCIATIA CRISTI VASILIU

80% Complete

Sziasztok!

A holnapi vásárhelyi félmaratonon egy jó cél  érdekében  szaladunk,  ha szeretnéd te is segíthetsz, közösen egy új  ùjszülött intenzív osztály megépitésében. Hogyan? Adomány  révén a Cristi  Vasiliu egyesületnek amely a Gyermeksziv Egyesülettel a Maros Megyei Sürgősségi Klinika Kórházzal  épít.  Az új osztályon az ország északi, nyugati és középső részéből származó kritikus újszülöttekkel,  valamint valamint az ország minden részéről érkező szivfejlödési rendellenességgel  küzdő újszülöttekket  látják  el.

#muresrunners

Mureș Half Marathon este un eveniment sportiv prin care se promovează un stil de viață sănătos prin intermediul alergării și obiectivele turistice din municipiul Târgu-Mures. Este organizat de Asociația Mureș Runners, în colaborare cu Primăria Municipiului Târgu-Mures și Consiliul Local Târgu-Mureș. Luând startul din Piața Teatrului, vei descoperi centrul istoric și cultural, c

07 May 2023
06 May 2023