Sunt Sportiv Galantom pentru o cauza draga mie

aron dan ACV Romania/ASOCIATIA CRISTI VASILIU

100% Complete

Alerg mâine la Mureș Half Maraton in beneficiul proiectului ACV Romania de construire de la ZERO a unei noi secții de Terapie intensivă nou-născuți la Tg.Mures.

Știu că am langa mine multi oameni care mâine vor alege sa mi se alăture, nu la maraton, ci în efortul de a ajuta la construcția noii secții. Pentru că este mare, mare nevoie de ea!

Mureș Half Marathon este un eveniment sportiv prin care se promovează un stil de viață sănătos prin intermediul alergării și obiectivele turistice din municipiul Târgu-Mures. Este organizat de Asociația Mureș Runners, în colaborare cu Primăria Municipiului Târgu-Mures și Consiliul Local Târgu-Mureș. Luând startul din Piața Teatrului, vei descoperi centrul istoric și cultural, c

Mult succes Dan! Faina cauza!
07 May 2023

Anonymous