Impreună pentru Spitalul Municipal Mediaș

Iren Csiszer ACV Romania/ASOCIATIA CRISTI VASILIU

Haideți să donăm banii cu care ne-am fi luat o haină nouă de Paști, pentru spijinirea Spitalului Municipal Mediaș în lupta impotriva Pandemiei COVID-19! Eu sunt prima care donează!

Adományozzuk a pénzt, amellyel új húsvéti ruhát vennénk, támogassuk vele a Medgyesi Önkormányzati Kórházt a COVID-19 járvány elleni küzdelemben! Én vagyok az első aki adományoz!

OMS a declarat pandemie provocata de COVID-19.

Sisteme medicale performante din Europa sunt depasite. Doar prin implicarea noastra a tuturor, societate civila si structurile statului avem sansa sa depasim cu bine aceasta perioada.

Nu ești neapărat un sportiv pasionat, ziua ta de naștere a trecut, nu ai o provoare personală pe care să o folosești pentru a promova o cauză, dar vrei să ajuți organizând propria ta campanie de fundraising pe o perioadă determinată pentru cauza în care crezi. Poti face asta pe Galantom prin intermediul campaniei 30 Day Fundraising Challenge. Provocarea ta va fi să implementezi o cam

Succes!
22 Apr 2020